fbpx

הבוגרים שלנו ממליצים

בוגרי הקורס לנומרולוגיה טיפולית אצל מיכל גרין – סיימו הכשרה מקצועית לייעוץ במגזר הפרטי, בכל תחומי החיים,

וקיבלו תעודת הסמכה לייעוץ נומרולוגי – המאפשרת להם עם סיום הקורס שלנו להתחיל לעסוק בזה.

חלקם הגדול ממשיך לקורס "מומחה בנומרולוגיה טיפולית" לקבל הסמכה לייעץ גם במגזר העסקי.

 

לכבוד שנת 2023, שנת הרוח הגדולה, עברנו למתכונת חדשה של קורס.

לפרטים מלאים ורישום לקורס לחצו על הכפתור הבא!

מזמינה אותך לקרוא קצת תגובות על התהליך שהבוגרים שלי עברו ב-18 השבועות בהם למדו אצלי...

כילידת ה-22/11 תמיד הסתקרנתי, התמגנטי והתחברתי לאנרגיית המספרים.
קראתי, שאלתי ובסוף גם הגעתי ללמוד בעצמי את שפת המספרים.
הקורס יוצר לי בהירות ובטחון בדרך שלי ובכל מי שנקרה בדרכי (בני משפחה, לקוחות, קהילה וכו)
הכיף שהכלי הזה מעניק לי לעבוד בזרימה עם האנרגיה של כל יום, חודש והשנה האישית בכדי לייצר תנועה מדוייקת.
מרחיב לי את ההסתכלות על כל סיטואציה וכל אדם.
ועוזר לי לדייק נשמות שמבקשות את עזרתי.
ממליצה בחום ללמוד אצל מיכל האהובה שמלאה כרימון בחוכמה, בינה, תדר של ריפוי וטונות של אהבה
המשפט שהשאיר עליי חותם ואימצתי לחיים ״שלכל נשמה יש את הקצב שלה״.
אוהבת אותך מיכלי כבר אינספור גילגולים 💜

קרן פלד

אודליה שמואלי

השינוי הכי גדול שקרה לי בזכות הקורס הוא שפיתחתי את מידת הסבלנות שלי, המודעות וההקשבה שלי כלפי עצמי וכלפי אנשים אחרים, נוכחתי לדעת ולהבין שלכל נשמה יש את הקצב שלה ואין להקדים את המאוחר.

הדבר הכי משמעותי שלמדתי על עצמי דרך הלמידה ממיכל שיש בי המון עוצמות חבויות שבכלל לא ידעתי שקיימות בי לפני, ובאמצעותן יש לי את היכולות לעזור לכל אדם ולכל נשמה. 

אחד הרגעים הכי מרגשים והמשמעותיים שלקחתי ממיכל זה שבאחד השיעורים שפתחנו מפה לבעלי- הכל התפרץ לי מבפנים וכל הרגשות צפו.. שם בעצם קיבלתי חותם והבנתי כמה אנחנו משלימים זה את זו וכמה אני והוא זאת הוויה אחת.

אני ממליצה ללמוד דווקא ממיכל את ההתפתחות הרוחנית הזאת, כי מעבר לזה שהיא בנאדם מדהים ונשמה ענקית… יש לה את היכולת להעביר את הידע המטורף שלה בצורה מדוייקת ורגישה להפליא, ללמוד ממנה בכל שיעור זה להרגיש כאילו אתה לומד ממלאך של הבורא, יש לה את המילים הנכונות והמדויקות ביותר להעברת המסר בצורה ברורה והדרגתית עד שהכל יהיה מובן ומוטמע לחלוטין.

אין בכלל מה להתלבט- מיכל גרין היא חד משמעית הכתובת! אני תמיד אומרת שכל אחד צריך מיכל גרין אחת בחיים שלו ❤️

תמיד רציתי ללמוד נומרולוגיה ודחיתי (שחשבתי שזה רק מספרים) אבל מיכל מחברת את עולם ההתפתחות לבריאת העולם ובכלל הכל כלכך מתחבר לי ומרגש בכל מפגש, אני אוהבת זה הכי כיף בעולם זה לא עוד משהו, זה הכל מבורא עולם ואיך שמיכל האלופה מגישה לנו💓💓💓 ממליצה מאוד מאוד

הדבר הכי משמעותי שלמדתי על עצמי קודם כל שאני יכולה להתעסק עם עולם הנומרולוגיה, והמספרים לא כלכך זרים ומפחידים אותי כמו שחשבתי בערך כל החיים, שאני ומספרים לא חברים.

יש מלא רגעים מרגשים בקורס, אחד מהם היה כשכתבנו מכתב לאבא 😊

השינוי הכי גדול עבורי זה האמונה וההתחברות לבורא עולם.

 

פנינה ספרדי

מאי סביר

השינוי הכי גדול שקרה לי בזכות הקורס הוא היכולת לנוע בבטחון בעולם. ההבנה של השיעורים שהגעתי איתם למול המשפחה, החברה, ובעיקר למול עצמי הורידו המון תובנות. כשאת בידיעה שהדברים שחוזרים אלייך שוב ושוב לחיים הם השיעורים שהנשמה שלך בחרה את יכולה להרפות, לחייך, ולהבין שגם הקושי הוא טובה מכוסה.

הדבר המשמעותי שלמדתי על עצמי הוא שהכאב והעצב עמוקים משום שגודל השמחה שלי כמספר 3 גדול כפליים!
הגעתי כדי לשמוח ולשמח!

הסנכרונים, החיבורים בין הבנות והשיקופים שעולים כל שיעור מדהימים ומפליאים את כולנו.

ממליצה ללמוד אצל מיכל כי הגישה שלה חיובית יותר מהכל, הצוות שלה (נועה אמאלה אין כאלה!!) הוא בית, והתלמידות שלה הופכות למשפחה. אור גדול שמאיר על כל מי שבא במגע והקשבה למה שיש לקסם הזו להגיד ולתת באהבה גדולה ומרגשת! מיכל שליחה של הבריאה והבורא להביא לכל אחד ואחת מאיתנו עוד בטחון, שקט פנימי ואמונה גדולה!!!

במקצועי אני עורכת דין ומתמחה בשמאות מקרקעין, מיכל ניתחה לי את תאריך הלידה ואמרה לי שאני חייבת לשלב גם הדרכות וגם אלמנטים של טבע וחוץ, לא להיות סגורה רק בתוך המשרד. שיש לי ידע להעביר לעולם. מהרגע הזה התחלתי לחשוב על איך אפשר לשלב את זה עם המקצוע שלי והגעתי לנוסחת הקסם שלי. הפכתי את האינסטגרם שלי לעסקי, אני מפיצה לעולם את הידע שלי ואומרת בקול את השאיפות שלי.
גיליתי שיש בי צד רוחני מאוד חזק!!!! שכל יום שעובר מתחברת לעליונים יותר ויותר.
מיכל בתודעת שפע! רוצה שנפיץ את הבשורה לעולם ולא נשמור את המידע רק לעצמנו. מיכל אומרת שלכל נשמה הקצב שלה וזה לא רק ביטוי שהיא משתמשת בו, זה הלכה למעשה נבנה בשיעורים שלה. הרגשתי שהיא מעלה אותי כיתה בכל שיעור ושיעור. עוד יתרון שנמצא רק אצלה – היא לא מלמדת את החומר היבש אלא נותנת גם כלים טיפוליים ואימוניים להתפתחות מול המפה הנומרלוגית.

ירדן יפה

נסטיה אלקבץ

הנומרולוגיה הטיפולית עשתה לי סדר בראש ובחיים, סדר וארגון במגירות של הלב. היו הרבה רגעים מרגשים מהקורס והכל מסתכם בריפויים מדהימים שאנשים עברו, לא פחדו לגעת בנבכי נשמתם, פתחו את הלב והנשמה ועצם העובדה שמורה מצליח לגעת ככה באנשים מראה שהקורס הוא הרבה מעבר לנומרולוגיה וזה מרגש.

השינוי הכי גדול שקרה לי בעקבות הקורס הוא הרצון העז לגלות עוד, להעמיק עוד ברוחניות,באמונה ובעיקר בעצמי, הבנתי כמה שפע יש בי וכמה אני יכולה להשפיע לטובה על אחרים.

מיכל עבורי היא השראה, אדם שהוא הרבה יותר מעבר למורה ולקורס, יש הרבה מה ללמוד ממנה וכל מי שרוצה להרגיש שהוא חזר הביתה ממליצה לו בחום להיות ליד אדם כזה בקרבתו.

אחרי כל שיעור משהו בי השתנה ובעקבות השינוי הפנימי שלי גם המציאות שלי השתנתה. קיבלתי את כל הכלים להגשמת הייעוד שלי ויציאה לדרך.
הדבר הכי משמעותי שלמדתי על עצמי דרך הלמידה ממיכל הוא ההסתכלות על הדברים מלמעלה והבנה של הסיטואציות שקורות לי, ממקום נקי וגבוה, להסתכל על הדברים בעיקר ממקום של למידה והתפתחות ולא למה אני עוברת את מה שאני עוברת אלא מה אני צריכה ללמוד דרך זה ואיזה תכונה עליי ללטש, ובעיקר שאין טוב או רע אלא טוב וטובה מכוסה.
אני חושבת שכל אדם בעולם צריך לעבור את הדרך הזאת, אני מרגישה שעברתי התפתחות של שנים בכמה חודשים.
אין מישהו מדוייק יותר למסע הזה מאשר מיכל. באופן כללי גם למטפלים שרוצים להעמיק יותר ולעבור התפתחות, מיכל מנגישה את הידע בצורה מדהימה וחווים תוך כדי השיעור את כל מה שהיא מדברת עליו, כמובן גם הפרקטיקה ואחרי כל שיעור יוצאים באורות ועם תובנות ונופלים מלא מלא אסימונים.

ספיר ויין

רויטל שלום

בזכות הקורס הצלחתי להשתחרר להיפתח ולהשפיע
גיליתי על עצמי באופן מדוייק ומרגש את העקב אכילס שלי, והפכתי אותו לגלוי.
כלומר הפחד הבושה הם למעשה נועדו עבורי באופן מדוייק לדרך שנועדתי ללכת בה.

הדבר הכי משמעותי שלמדתי על עצמי דרך הלימוד של מיכל שתמיד תמיד אפשר להתחדש בלמידה ולהעמיק.

הקשר שלי עם אמא שלי התבהרו לי ״המתנות״ שקיבלתי ממנה עד דמעות, והדרך שעברתי בזוגיות במפה שפתחנו הצלחתי לראות לעומק איך אני יכולה לחזק לשפר ולעורר השראה עבור הילדים שלי, דרך הזוגיות שלי ושל בעלי.

אני מאוד ממליצה ללמוד אצל מיכל כיון שהיא מעבירה את התכנים בצורה מעולה ברורה באנרגיה מיוחדת כלומר כל שיעור זה חוויה רב חושית עם מיכל. הצוות נהדר, כמו בית- המענה, העזרה, השרות.
והכי משמעותי עבורי שזה מחובר באופן ישיר ליהדות, ריפוי מיידי לנשמה
מתנה לכל אדם ❤️
בנוסף רכשתי כלי מדהים לקליניקה להמשיך להפוך אנשים לחזקים מושפעים
תודה רבה ❤️

בר זוהר ינקו

החל מהשיעור הראשון בקורס נומרלוגיה טיפולית השתנו חיי! למדתי לקבל שיעורים בחיי בצורה המכילה ביותר, התחברתי לעצמי, למדתי על עצמי. הקורס שינה את התפיסה שלי בחיים ובזכות זה הצלחתי לבצע שינוי עצום באישיות שלי לטובה.

למדתי על עצמי בזכות מיכל, את המשפט הכי מפורסם שלה,
״לכל נשמה הקצב שלה״.
וזה לא סתם עוד משפט..למדתי לא לשפוט את עצמי ואת הסביבה, כל אחד נמצא במקום אחר על הסקאלה. למדתי על עצמי דרכה שיש בי את הכוחות והיכולת לטפל באחר,לכוון אדם לראות את האור שהוא. הדבר המשמעותי והמרגש שלמדתי ממיכל הוא ללמוד להיות מסונכרנת עם הנשמה שלי. להבין ולממש את רצונה,
להביא את הייעוד שלי לידי ביטוי.
כל שיעור שחוויתי גרם לי לריפוי עצום..

אני חושבת שמיכל שינתה את החוקים, היא מאמינה בדרך שהיא לא שיפוטית, אלא מרפאה, יורדת לשורש הבעיה ולאט לאט נותנת לאדם לפרוח ולצאת מקליפות.
אין חריצת גורלות.
יש אהבה ואמונה גדולה.
אני חושבת שלימודי נומורלוגיה אצל מיכל לפני שהם מתנה עצומה וכלי לחיים,
הריפוי שהיא גורמת לנשמה לעבור משיעור לשיעור הוא מתנה של פעם בחיים. כל אחת שלמדה אצלה תוכל להזדהות ולהבין על מה אני מדברת.

פרח גולן

הקורס פתח לי את כל הצ׳אקרות.
חוויתי תקופה של חוסר וודאות, עם עצמי, עם העסק שלי, הרבה שאלות שנשארו פתוחות.
הייתי אבודה.
באתי לקורס בלי ציפיות. באתי שיהיה לי עוד כלי לעצמי ולעסק שלי..
אבל מהר מאוד הבנתי שזה קורס לחיים.
גיליתי את עצמי – ממש ככה.
הבנתי מי אני, מה אני, למה אני חווה את מה שאני חווה וגם איך ממשיכים הלאה.
הקורס משחרר את התחושה שהמציאות "נכפתה" עלינו, משחרר את האשמה העצמית, הביקורת, השיפוטית…
הוא עוזר לקחת אחריות מדוייקת- בדיוק מה צריך לעשות כדי לשנות את המצב, מחזק את האמונה, את המקום שהכל מדוייק, (לא רק סיסמה!) ממש מחזק את עמוד השדרה הפנימי❤️
אני בהודיה ענקית שמצאנו את הדרך אחת לשנייה וממליצה לכל אדם בעולם לעבור אותו קודם על בשביל עצמו!
זה שינה לי את החיים, את העסק, את הפרספקטיבה, את האמונה והכי חשוב- החזיר לי את עצמי ❤️
תודה ❤️

הגעתי לנומרולוגיה כי חיפשתי תשובות לשאולות שלי לגבי המסע הנשמתי שלי כאן בעולם, המספרים סיקרנו אותי והחלטתי להירשם ללימודים.
כבר בשיעור הראשון מתוך המבוא התחלתי להבין עוד ועוד חלקים שנמצאים בתוכי, חוויות שחוויתי ולמה חוויתי אותן וככל שהקורס הלך והתקדם ראיתי את התמונה הגדולה, והתחלתי לעזור לנשות עסקים ויזמיות שאותן אני מלווה, לכוון ולדייק יחד איתן את העסק בעזרת הכלי המדהים הזה שקיבלתי, גם כן בחיים האישיים שלי.
אני מרגישה שקורה שינוי עוצמתי ומבורך, בזוגיות שלי, ביחסי המשפחה שלי ובעיקר עם עצמי, אני מכירה את החוזקות והחולשות שלי, מתבוננת, מתמסרת לשינויים שמגיעים.
מברכת על המסע ועל המתנה הזו שמאפשרת לי לחיות את שיא הפוטנציאל שלי בכל רגע נתון ולכוון גבוהה באמונה ובביטחון ביקום.
ומיכל היא מורה ומתנה ענקית שמעניקה לי השראה לעזור לעוד ועוד אנשים, לכוון אותם
להתחבר לקול הפנימי ולקבל החלטות מתוך אמונה ומתוך האמת שלהם, וזה גם הפך להיות חלק מאורח החיים שלי בזכותה – ללכת אחרי האמת שלי באמונה מלאה ושלמה ולהפיץ אור לאחרים.

מרווה עאזם

ענבל אזובל

אל מיכל גרין המיוחדת הגעתי בתקופה שהייתה מאוד מבולבלת עבורי. בלי שום ידע קודם או הבנה בנושא. פשוט עולם הרוח קרא לי.
עם הזמן העמקתי את הידע בנומרולוגיה והענקתי לעצמי הזדמנות להבין את מה שקורה לי בחיים, להבין שהגיע הזמן שלי לעשות שינוי וקפיצת דרך בעולם הרוח. מיכל נתנה לי כלים מהותיים ששינו לי את החיים ואף הצילו את חיי הנישואין שלי. הלימודים אצל מיכל מעניקים לנו ערך מוסף משום שאנו לומדים לפענח את הצופן הקיים במספרים, אך מנגד אנו למדים איך להתמודד עם כל אירוע שיגיע, לומדים לזהות פוטנציאלים אך גם לומדים כיצד ליצור אותם. מיכל מעניקה יחס חם ואישי לכל הלומדים, היא מספקת מענה לכל שאלה ואף עושה זאת באהבה, במסירות ומתוך תחושת שליחות. עם הזמן, המרכז של מיכל גרין הפך להיות בית עבורי, מקום שהפך להיות חלק משמעותי בחיים שלי ובקפיצת הדרך שעשיתי ועודני עושה.
מי שרוצה לעשות שינוי בתפיסה, לחיות טוב יותר ונכון יותר, מומלץ לו שיגיע לבקר וללמוד מהאחת והיחידה, המלאכית שלנו מיכלי.

כל אחד מאיתנו הגיע לכאן כדי לעבור מסע – ומיכל היא מהאנשים האלו שמרגיש שאלוהים שלח במתנה. עשיתי את קורס היסוד של נומרולוגיה טיפולית וזאת חתיכת חוויה ריגשית/מנטאלית/נפשית- כבר מהשיעור הראשון קיבלנו כלים פרקטיים לחיים ובכלל! היא מעבירה את החומר בעוצמה, באלגנטיות, בתשוקה – בעייני זאת מרצה שהיא לגמרי השראה.

המרכז של מיכל גרין הוא לגמרי מקום שנותן הרבה אור לאנשים- גורם להם להיכנס במצב צבירה 1 ולצאת במצב צבירה שונה לחלוטין – משודרג יותר!
ממליצה לכל אחת שרוצה כלי לקליניקה שלה – לעשות צעד ראשון לעולם הרוח ולהגיע למיכל!

נס ליפטוב