זהו המספר היחיד המתמזג ומשתלב בהרמוניה, עם כל מספר אחר, ועל כן נחשב למספר מזלי ומבוקש.

הכל מסתדר לטובתך העליונה גם מבלי שתתאמץ, ברגע האחרון, ולפעמים תעיד על עצמך כי יש לך "יותר מזל משכל". קל לזהות אותך על ידי המראה הצעיר והשובב, החייכן והמקסים.

ניחנת ביכולת משחק אדירה, ויש ביכולותיך להרשים היטב את סובבך וממוניך ובכך להשיג את רצונך.

עליך לדעת לנוע מתוך הכישרון האומנותי שלך ובעיקר להשתמש בורבאליות האדירה, שנועדה להאיר את כולנו לעבר פשטות הלב.

כושר אילתור ואינטואיציה טובה אשר באמצעותם מגשר בין הנתונים המתקבלים במוחך, על אף שאתה מתקשה לארגן את המחשבות ולבצע חשיבה מסודרת.

מאוד מקובל בחברה, אדיב, מצחיק ומבוקש. יש לאנשים אהדה טבעית לאנרגיה הקוסמית שלך והם מבקשים להיות בקרבתך. מאושר כאשר סביבך ישנה שמחה, ובמיוחד כאשר אתה הוא הגורם המרכזי להופעתה.

התיקון שלך יגיע כאשר תשכיל לפתח יכולת הקשבה פנימה לתחושות הבטן החזקות שלך, להוריד פוקוס ממה יגידו ולזרום עם הרעיונות וההתלהבות האינסופית שבתוכך.

עליך להיזהר ממצבים שאינם תואמים את כישורייך המובילים אותך לתהום גדולה, כגון רצינות יתר או ביקורתיות, מסגרות מקובעות, או התחייבויות גבוהות מדי.

יש לשים לב להתעסקות לא מאוזנת עם מזון ומחשבות טורדניות. באם הסממן מגיע, סימן שיש לבצע עבודה פנימית ובמהרה. הגוף שלך תמיד יגיב מהר למה שמתחולל עמוק בתוכך

טיפ חשוב: התרופה שלך היא שמחה. פשטות. קלילות.

המזל מאיר לך פנים באופן שוטף ועליך לקחת אותו בשתי ידייך ולממש את הפוטנציאל. כלומר מדד ההצלחה שלך נמדד במידת הספונטניות שלך ואמירת "כן" לאירועים יומיומיים וחדשים.

הגורל יזמן לך מצבי מצוקה או קושי אך ברגע האחרון תנצל עקב השמירה וההגנה הגבוהה סביבך.

עליך להזהר מעצלות יתר ומשעמום, מפני שאלו מוציאים ממך את כל הדחף לחיים, ומכניסים במקומם ריקנות גדולה ונטייה לייאוש.

במיוחד יש לשים לב לתקופות שבהם אתה חש "יש לי הכל , אבל אין לי כלום"- זהו סימן שאינך בכיוון הנכון, ועליך לבצע עבודת מודעות עצמית , על מנת לאתר את החסימה שנוצרה בזרימה העצומה שלך.

לסיכום: תדר ממגנט המאופיין ברגשות עזים של שמחה, קסם ואהבה. הסביבה רואה בך כגורם מרכזי שנותן לה אופטימיות וקלילות. הקפד על תנועה שוטפת ושמירה על ההתלהבות הגבוהה שלך ותעל אותה לעשייה ולהשפעה גבוהה על הזולת. הגעת לפה לרומם את מצב הרוח של כולנו, לך על זה בגדול כי תפקידך חשוב בעולמנו.

עיסוקים מתאימים: הוראה, הדרכה, מדיה, אומנות, עיצוב פנים, ספרות, גרפיקה, צילום, מקצועות הבמה, עיסוק עם ילדים וקהל, בידור, טיולים, כתיבה ופרסום, רוחניות..