אחרי ה4 היציב והיסודי מגיע המספר 5 שהוא התדר המהיר והמרכזי ביותר בסקאלת המספרים ועל כן יסמל אדם שנמצא במרכז העניינים.

נולדת פיקח, עם יכולת מוגברת לקלוט אפילו את הסמוי מן העין, 5 מסמל את חמשת החושים בגוף האדם ועל כן תפקידך בעולמנו הוא לקלוט ולהעביר ידע בצורה ייחודית ומקורית אך ורק לך.

טיפ חשוב: הרעיונות שלך שווים הרבה הרבה כסף. הקפד לאסוף אותם יום יום באמצעות כלי איסוף (פנקס/מחברת).

אתה מתלהב מהר ודועך מהר, כמו ניצוץ של אש וזקוק לגירוי שכלי/רוחני בהתאם לרמת המודעות שלך.

מסתגל בשיא המהירות לכל מקום וזקוק להדלקות אינסופית כדי להישאר.

כריזמטי ומושך המון עיניים, אנשים רואים בך השראה ולא מבינים מאין כל הידע האינסופי שלך.

בורכת ביכולת אילתור והמצאה תוך כדי תנועה, תמיד תוכל למצוא קיצור דרך בכדי להשיג הישגים מרשימים, יש לך יכולת שכלית מפותחת מאוד, שעלייך לסמוך עליה יותר.

אתה איש יחסי הציבור ומעולה בעבודה עם קהל, כריזמטי ותמצא את עצמך מחליף עיסוקים די בקלות העיקר שתחוש את הערך העליון שלך והוא- התפתחות.

אתה זקוק לעבודה אשר תיתן לך חופש דיבור וביטוי או חופש תנועה ומחשבה, ולא- אתה נובל.

התרחק כמו מאש ממשרדים שגרתיים המכבים את ההתלהבות הטבעית שלך.

בחייך יהיו שינויים תכופים ומומלץ לך לדבוק בתנועה מתמדת, נסיעות, חיי חברה סוערים וטיולים רבים.

אתה נקרא – מאסטר השינויים עלייך למצוא מה מלהיב אותך בחיים ולא אתה הופך שטחי וממורמר.

מצבים כאלו יכולים ליצור לך מתח אנרגטי שלילי ולגרום לך לחוות עם סביבתך מריבות רבות, תאונות, התנגשויות, התמכרויות ואף חרדות עצומות.

התיקון שלך הוא לסגל יכולת נשימה ועצירה. עלייך לתת לתובנות הרוצות לרדת אליך להגיע ולשם כך עלייך לגעת ברגשותייך, דבר שאתה לא עושה באופן שוטף ומכאן נגזרים כאבים שונים בחלקי הגוף אתה מתיש את עצמך לעיתים תכופות ולא לומד לקח, עד שהיקום מושיב אותך בלית ברירה.

רוגע אינה מילת המפתח שלך, להפך, אתה סולד מאנשים רגועים ורואה בהם אדישות יתרה ואף לא בוחל בלומר להם זאת

המסגרת החברתית שלך משפיעה מאוד על ביטחונך האישי ועל כן עליך לבדוק היטב מה אתה רוצה להשיג בחייך וכל שנשאר לך לעשות הוא להיצמד לאנשים הנכונים

אתה זקוק לגירוי תמידי מהחברה ויוצר איתה המון דיבורים ריכולים, ויכוחים ולמידה מתמדת. ניתן לומר בפה אחד כי אתה הטיפוס הכי חברתי שיש.

סביר להניח שכולם מכירים אותך בסביבתך ואי אפשר להתעלם מנוכחותך ומהקסם האישי הרב שלך אמהות לילדים עם יום לידה 5/שם שמספרו 5/ייעוד 5: עליכן להבין כי הילד חייב חבר לידו על מנת לרצות להכין שיעורי בית כדי לגלות עניין- זוהי לא בעיה זוהי חובה נשמתית!

לסיכום: אתה מולטי טאלנט, צעיר בנפשך וסקרן תמידי שאפתן ענק שיודע לעשות הכל מהכל עם כשרון רב, תמיד תמצא את השפה המשותפת עם כל אדם.

סגל לעצמך מסגרות חברתיות רבות בהן תוכל למצוא עניין, לתת מידע הרב שלך, לממש את התנועה ואת הקצב המהיר ובכך תיתן תחושת בטחון, שמחה ואופטימיות לעצמך ולסובביך.

נולדת לפרסום ולגדולות עלייך לממש את הצבע היחודי שלך בכך שתכבוש פסגות רבות וכך תיצור לעצמך שפע כלכלי, אישי, רגשי ומשפחתי!

עיסוקים מתאימים: מחשבים, תקשורת, במה, פרסום, יחסי ציבור, מכירות, הוראה ואימון, קואוצ'ינג, מנטורינג, פוליטיקה, תרגום, כתיבה, שיווק, תיירות ונופש, נהג מונית/אוטובוס, עבודה עם קהל, ספורט, כל הקשור לחו"ל.