אחרי ה5 התזזיתי והקוסם, מגיע ה6 האמהי והאציל שהגיע בגלגול זה להפיץ את הזוהר שלו לכל עבר.

ביום השישי לבריאת העולם הושלמה הבריאה, על כן תסמל אדם ששואף לשלמות והרמוניה בכל מחיר, גם על חשבונו האישי.

זהו תדר ששואף לפשרה, לשלום, לרוגע ולאיכות. אתה חווה את החיים עם עומק רגשי בלתי רגיל. במקום בו אתה מקבל חיבה ואהבה, אתה מתפתח עד כדי מלוא הפוטנציאל הגבוה שלך, וכולנו זוכים להינות מהמחויבות והמסירות הבוגרת שבך.

בורכת בבינה יתרה בלב, בתחושות ובפנימיות הצלולה שלך. יחד עם זאת, אתה יוצר לעצמך עומס רגשי רב בתדירות גבוהה!

ודבר זה מקשה עלייך להתפתח ולהתקדם, עד שאתה לומד מתובנותייך האישיות מה נכון לך.

ניחנת באינטליגנציה גבוהה וביכולת ביטוי מופלאה. השתמש בה💪🏻.

אתה מאושר מהדברים הקטנים שבבריאה ויכול להגיע לעוצמות רגש חזקות במיוחד לטוב/לרע. באם נפגעת, אתה קורס ומביע את הפגיעה בעוצמות כל כך חזקות, היוצרות לך סערת רגשות מסוכנת עד כדי חוסר פרופורציה.

מצבים כאלו מסוגלים להביא אותך למקומות אפלים עד כדי נקמה ופיצוי בדרך של מלחמה. עלייך להזהר מכפייתיות מיותרת על קרובייך, ולאפשר לכל נשמה את קצב ההתפתחות והבחירה האישית שלה.

הבן כי גם אם לא הכל יהיה מושלם, מה שחשוב הוא שאתה תהיה בריא ושלם נפשית.

אתה זקוק למשוב חיובי מהסביבה ובמיוחד מאמא שלך, שאליה אתה קשור מלידה. באם לא תזכה לחיזוקים הרגשיים הללו, תוכל להגיע למצב של אפטיה רגשית וסגירת האנרגיה הטבעית שלך.

ניחנת ביכולות ריפוי גבוהות🤲 ועל כן אנשים אוהבים לשהות במחיצתך, אתה גורם להם להיפתח בפנייך ולשתף אותך בחייהם. השמר מרגש הקנאה לצד השלילי 🤛 והשתמש בקנאה כמצפן מדויק לרגש ההשראה, שבאה להזיז אותך למקומות הנשמתיים המדויקים לך!

אתה פעיל ונמרץ ויש לך מיליון ואחד רעיונות בראשך שיוצרים התלהבות פנימית, ועל פיהן אתה פועל בעקשנות. יחד עם זאת אתה זקוק למסגרת שתזרים לך בסיס, סדר וארגון כדי לשמור על עמדת סמכות ולא לאבד את הכיוון.

הילדים שלך משפיעים עלייך בכל החלטה בחייך. ולפעמים אתה "חונק" מרוב אהבה.

טיפ חשוב : עלייך ללמוד ליצור הרמוניה פנימית, דווקא בתוך הבלאגן ובמצבים שאינם ״מושלמים״ שם תוכל להשתחרר מהדאגנות המוגזמת ולברוא מציאות מיטיבה בדיוק כפי שבאת לעשות כאן.

אסטטיקה והרמוניה הם מילות השיווק שלך ונמצא אותך הרבה פעמים גם במקומות שירות הדואגים לניקיון וליופי פנימי/חיצוני.

הגישה הטובה שלך לאנשים מאירה לך פנים ופותחת לך את מזלך הטוב🙂 אתה אדם שירותי ואדיב, שכל אחד מאיתנו היה שמח לקבל ממנו שירות.

עלייך להתגבר על המופנמות שלך ולהפתח על מנת לחוות הארה והגשמה.

מספיקים לך חבר אחד או שניים, בהם אתה יוצר קשר תלותי אינטימי ומתמשך.

אתה יודע לעשות רושם טוב בזכות יופייך החיצוני אך יתרה מכך בזכות יופייך הפנימי.

יש לך שאיפות כלכליות רבות, ואתה חותר להשגת מעמד בעמל רב, כאשר מטרת העל שלך – היא הענקת בטחון רגשי וכלכלי למשפחתך, ובפרט לילדייך.

לסיכום: כל כולך הוא עולם הרגש, היופי וההרמוניה. הגעת לעולם הזה בכדי להוביל לחיוביות ולאנרגיות טבעיות של חיבור ואהבה מבלי תנאים.

הייעוד שלך הוא לחבר בין קבוצות גדולות ואנשים מכל הסוגים, להיות הדבק המאחד את כולם, ואל תתפלא אם הרבה שותפויות, חברויות ואף קשרי זוגיות נרקמים בזכותך🙂 עשה בשכל עם יכולת האינטליגנציה הרגשית שלך ודע לקחת על כך את המחיר הכספי הראוי לך!

כמה יופי יש בך😇 השתמש ביתר המספרים במפתך, על מנת להקים משפחה תומכת וזוגיות יציבה שתוביל אותך למימוש הרבדים האחרים בחייך. עשה הכל באהבה ותגיע להישגים מרשימים ומפתיעים🥇

עיסוקים מתאימים: אסתטיקה ויופי, שירות לציבור- עו״ס, רפואה, סיעוד, חינוך, עבודה בעמותות, עבודה עם נשים/ילדים, עסק משפחתי, עבודה מהבית, המצאות, אמנות, ביגוד, עיריות, משרדי ממשלה, צדק ומשפט, תמיכה טכנית, שירות לקוחות, הדרכה רוחנית.