אחרי ה6 סמל היופי והאהבה, מגיע ה7 המסמל את ניצחון הרוח על החומר ועל כן יסמל אדם שניחן בתפיסה לא קונבנציונלית🙌 בורכת באינטלקטואל יוצא דופן עד לרמה שלעיתים אתה נחשב כ"מוזר" בחברה.

על פי הקבלה היהודית, מספר 7 מייצג שלמות. זהו מספר אשר לא ניתן לחלוקה ולכן הוא בעל תקשורת ישירה לעולמות עליונים, למידעים נסתרים ומשיכה חזקה לגילוי האמת.

7 נמצא בכל רובד אפשרי של החיים: 7 פלאי תבל, 7 יבשות, 7 ימים, 7 צבעי קשת, 7 תווים באוקטבה, 7 פתחים בגוף האדם ובהתאם 7 צ'אקרות (מרכזים אנרגטיים) והרשימה עוד ארוכה🌈.

יש לך יכולת ניתוח אנליטית גבוהה הבאה לידי ביטוי בכושר ניתוח מעולה ורצון להצטיין.

בורכת ביכולת כתיבה ויצירתיות, לצד פרפקציוניזם גבוה במיוחד.

חמלה היא מילת הדגל שלך וניחנת ביכולת טיפול אדירה באחר. אתה קנאי מאוד לפרטיות שלך ושומר היטב על הסערה הפנימית שמתחוללת עמוק בתוכך, יצירתי ומוכשר מאוד בכל הקשור לנפש: מוזיקה, אומנות, אנרגיות ויצירה.

בורכת ביכולת חקירה לעומק והבנת נפש האדם בשניות, יחד עם חוש טבעי לנסתר מן העין. מאידך יש לציין כי לעיתים אתה מאוד נרתע מהתשובות שאתה עלול לגלות, מרוב העוצמה הגדולה שלך…😱 ועל כן אתה מדחיק את הטבע שלך עד כדי אנטי מוחלט לכל הקשור לרוח ואמונה.

אתה מושך אלייך אנשים עם מצבים מורכבים וסבוכים מפני שביכולתך לבצע איזון מתמיד לכל הבא מולך💪🏻 יחד עם זאת, בחרת להתפתח דרך מבחני אמון במערכות יחסים ועל כן יהיו תקופות בהם תרגיש תחושת בדידות או חוסר שייכות 🤨 הבן כי מצבים אלו נבחרו מראש בקפידה בכדי לעזור לך לפתח את ייחודיותך, את ההקשבה פנימה והחיבור מעלה 🙌 שאיפה לחומר לא מניעה אותך אך באופן פרדוקסאלי תוכל להיות אמיד ומצליח, דרך הרוח.

הבשורה המשמחת היא שיש בך יכולות ריפוי מהמהירות והחזקות שקיימות. אתה ביישן מטבעך ונולד עם חוסר בטחון עצמי, ובמשך השנים יש לך אפשרות לרכוש אותו ובגדול על ידי חיבור לאני הפנימי שלך ולאמונה הגבוהה שלך✨ באם אתה לא מחובר לצד זה, תחווה רגשות עמוקים של חרדה קיומית, בלבול, עוקצנות, דיכאון ומלנכוליה ואף חוסר סבלנות מסיבי.

אתה חייב גירויים אינטלקטואלים כדי להתקיים וכך גם במערכות יחסים נמשך לבעלי עניין. אתה תלמיד נבון בוגר ואחראי, שמשקיע כל עוד נותנים לך להרחיב אופקים, וסוד ההצלחה שלך הוא מיקוד💜 יש בך קסם מגנטי המושך רבים וגישתך לחיים מסקרנת את כולם🧚‍♀️ השתמש בתבונה ביכולת העל חושית שלך המסמלת דרך להארה, השראה, ונבואה.

אנשים אוהבים להקשיב לפרספקטיבת החיים שלך, ועל כן אתה בעל השפעה רחבה גם אם אינך מודע לכך.

לסיכום: אתה תלמיד נצחי של החיים, נמצא במחקר מעמיק בכל רגע שאתה חי ונושם, הצמד לתחומים אשר יביאו אור לחייך ולחיי הזולת. התכוונן והשתמש בעומק הפנימי שלך וביכולת ההצטיינות שלך, על מנת להגיע לתובנות מקדמות והפץ אותן לעולם.

הדרך את סביבתך לחיים נכונים, אחרי שתרפא את עצמך במלוא העוצמה ובכך תאיר את כדור הארץ כפי שבחרת לבצע מבעוד מועד 🙂

עיסוקים מתאימים: מנכ"ל, מרצה באונ', לימודים גבוהים, לימודי רוח או מחקרים מדעיים, כתיבה, אומנות, מוזיקה, מיסטיקה ורוח, דת, פילוסופיה, מתמטיקה, טיפול בנפש ובגוף האדם, רפואה אלטרנטיבית, בילוש וחקירות מדעים.