אחרי ה-8 הפיזי והחומרי, מגיע ה-9 הגבוה מכולם ועל כן יסמל אדם עם תדר אוניברסאלי, עולמי שנמצא בשליחות כאן לפזר בשורה חשובה בעולמנו. אתה נשמה גבוהה המאופיינת בנתינה בלתי נגמרת, נדיבות ורוחב לב, אהבת האדם, אצילות ואידיאלים. אין אצלך בלקסיקון את המילה "לא".

מבחינה מתמטית הספרה 9 בחיבור עם כל ספרה אחרת נעלמת כלא היתה. לדוגמא: 9 ועוד 3 יתן 12. אם תחברו את 1+2 תקבלו שוב 3.

המשמעות הינה שכמו שאתה נוכח במלוא העוצמה, כך יום אחד תוכל לקום ולהעלם כלא היית 🙂 מילת הדגל שלך היא – מהפך.

קשה מאוד להרגיז אותך , אבל כשזה קורה- עדיף לברוח כמו מאש. מוכשר בתחומים רבים ויצירתי ביד רמה. אתה רודף שלום וצדק, המילה אמת היא הדרך שלך, אמת בגימטריה= 9.

הקושי שלך הוא ביכולת קבלת החלטות. מתלבט, מתחבט ומתבלבל המון לפני ביצוע ואף לוקח באופן אישי כל דבר בסביבתך.

אתה גאון אינטואיטיבי ויש לך ידיעה ברורה בכל דבר. זקוק מאוד לחופש ולמרחב פעולה ומחשבה בכדי לבטא את הקצב הייחודי והעוצמתי שלך.

יש לך כריזמה חזקה שממגנטת אלייך את העוברים והשבים. אתה סוחף ובעל השפעה רבה, באם אתה רק לומד לפתוח את הפה שלך, שהוא כלי העבודה העיקרי שלך 🙂.

נולדת כמנהיג, עלייך לממש זאת למען תחושת משמעות.

באם לא תעבוד עם פיך, תיצור מצב של סגירות וורבאלית ורגשית. במצבים של סגירות תוכל לנהל מלחמות פנימיות בתוך עצמך, שיצרו לך קושי בביטוי רגשות ויובילו למלחמות ולניתוקים בין אישיים רבים.

טיפ חשוב: פתח את מיומנות העברת המסרים שלך.

תקשורת מקרבת יכולה לעשות לך פלאים 💐 הקיצוניות חדה ואתה רואה הכל בשחור או לבן.

נוכל למצוא מרצים, מדריכים ומשווקים רבים ביום לידה 9 ומאידך נוכל למצוא בקיצון השני- סבלים, מטפלים, עובדי כפיים ונהגים, שאינם משתמשים ביכולת הוורבאלית העצומה שלהם, אלא מעדיפים ל"דבר" עם הגוף החסון שלרשותם.

יש לך יכולת ראייה מרחבית אדירה, ולצידה יכולת קבלת מסרים מעולמות עליונים בצורה שוטפת. היכולת הרוחנית שלך היא דבר מרגש מאוד, השקע בה.

הגעת לכאן עם יכולת דרמטית אינסופית. עליך למצוא לה מסגרת ראויה כדי להוריד קשיים בחייך. לכן כל הקשור לבמה, משחק, מוזיקה ויצירתיות תפור עלייך.

אתה מאוד עצמאי במעשה, אך תלוי רגשית. עלייך להישמר מיצירת תלות מעכבת באחר שמובילה אותך לקהות רגשית ולבלבול.

התיקון השלם שלך יגיע כאשר תדע להציב גבולות בריאים. באם אין לך גבולות אתה נע בין פאסיביות לבין פזיזות. בנוסף, עליך ללמוד לקבל דעות אחרות משלך ולמצוא את עמק השווה.

הסביבה רואה בך כאדם חזק וממוקד, למרות שלעיתים אתה לא חש זאת.

כשאתה בתוך מסגרות חברתיות- אתה נותן את כל כולך, לוקח אחריות והתחייבות גבוהה ומשקיע מאמצים רבים למען חברייך. אתה נקרא הפילנטרופ המושלם.

לסיכום: אתה אמיץ ונחוש, לא משעמם אף פעם לשהות לצידך בשל האנרגיות הגבוהות שלך. גם השקט שלך רועם 💪 אחראי ופעיל, נותן מעל ומעבר מבלי שמבקשים ממך ובאותה נשימה נפגע בקלות.

הרם ראשך מעלה, חבוש את הכתר לראשך👑 ופעל מתוך שלווה וידיעה ברורה ביכולותיך הגבוהות.

הדרך והעשר את הזולת בידע האינסופי והחכמה האצילית שבך, הקפד על פעילויות ספורטיביות ונסיעות רבות למען שחרור האנרגיה העצורה.

השפע שלך נמצא במידת ההשפעה שלך על סובבייך 🙌 אתה אדם מיוחד במינו!

עיסוקים מתאימים: שיווק ומכירה, יצוא ויבוא, חו"ל, הוראה, הדרכה והנחייה, הדרכה רוחנית גבוהה, העברת מסרים, פילוסופיה ומדעי הרוח, בטחון, סודיות, פוליטיקה, ריקוד, תנועה, מוזיקה, עצמאות, ספרות, אנשי ציבור, קולנוע, משחק, תאטרון, עסק עצמאי.