fbpx

נמצאים בצומת דרכים? בואו להתקדם באמצעות הנומרולוגיה טיפולית

הנומרולוגיה הטיפולית היא שיטת אבחון והכוונה המבוססת על תאריך הלידה ושמו של האדם. הייחוד של הנומרולוגיה הטיפולית הוא ביכולת שלה לטפל בדפוסי החשיבה של האדם ולסייע לו להפסיק להתנגד למציאות שהוא חווה. בתהליך הייעוץ אנו מעבירים את האדם ממצב של שיכחה- להיזכרות. מזכירים לו מי הוא, מה הייעוד שלו בעולם, אילו חוזקות הוא בורך בהן ואילו צעדים נכונים לו לבצע כדי להצליח לאורך זמן. באמצעות שינוי הגישה, דרך המידע שהמספרים מעניקים לנו האדם מקבל כוחות עצומים, אומץ ונחישות, ובעיקר שקט נפשי. 

הנומרולוגיה הטיפולית מוחקת ספקות ומעניקה תשובות מדויקות בנושאים הכי חשובים של החיים: זוגיות, קריירה, מגורים, הורות, עסקים, התפתחות אישית ורוחנית, שינויים ומעברים ובעיקר- מאפשרת לנו לקבל גישה למחשבת הבריאה. המספרים יוצרים סדר בעולם והסדר הזה מוליד חוקיות שמתקיימת לאורך כל ההיסטוריה. ברגע שלומדים את החוקיות, קל יותר להסתנכרן איתה, ולהבין מדוע אנו חווים מצבים מסוימים בחיים, מוזרים ככל שיהיו. הנומרולוגיה הטיפולית היא פתח לאור גדול שגורם לאדם לקום ולהשפיע על האנושות כולה. חשוב לי לציין כי הגורל כתוב מראש- אך הבחירה שלנו חופשית. ולעולם עם ישראל יהיה מעל המזל ומעל הגורל. יש בכוחנו את היכולת להבין את הגורל ולסייע לעצמנו לממש אותו בדרך הכי נעימה ומקדמת. 

קהל לקוחותינו היקרים שימו לב!

הייעוצים האישיים עם מיכל כבר אינם מתקיימים​,

המרכז עבר למתכונת של ימי משוב פתוחים ללא עלות.

יש להתעדכן דרך האתר או דרך הרשת החברתית על התאריכים.

כיצד זה מתבצע?

פעם בחודש, ביום משוב מהיקום (כשהיום הקלנדרי נותן סה"כ 4 או 7),

המרכז ייפתח לייעוצים ממוקדים של 10 דקות לכל אדם.

אין צורך להרשם או לקבוע מראש, אלא פשוט להגיע.

כתובתנו: נח מוזס 4 ראשל"צ, קומה 6, כיתה 607.

תאריכים קרובים:

באוקטובר לא יתקיים יום משוב פתוח בשל חגי תשרי

יום המשוב הפתוח שתוכנן ל-16.11 נדחה ל-7.12 (יום רביעי)

איזה סוגי תשובות תוכלו לקבל אצלנו?

ייעוץ לימודים וקריירה, שחרור חסמים בפרנסה וייעוץ עסקי

כלים למשיכת שפע מתוך מפת הלידה שלך, שחרור חסמים מגדילה. הכוונה עסקית. מהלכים מדויקים שיגדילו את חשבון הבנק שלך. בחירת שם ממוזל לעסק/ הכנסת עובדים/ תאריכי מזל לביצוע מהלכים/ שותפויות/חוזים/ בידול/ עם איזה קהל יעד נכון לך לעבוד? המספרים המספרים יעניקו לך תכנית פעולה מדויקת שנה קדימה. בהתאם לאנרגיה האישית שלך, אילו מהלכים נכון לך לבצע בתקופת הזמן הזו. כלים מדויקים לבחירת עיסוק, מיקום, עיתויים ליזמות ופריצות דרך.

הכוונה אישית בצמתי דרכים וקבלת החלטות בכל תחומי החיים

ייעוץ ממוקד לקבלת החלטות בצמתי דרכים גורליות, שום דבר בחייך אינו מקרה. יש תכלית וסיבה לכל אירוע. יחד נבין ממחשבת הבריאה מדוע הגיע משבר, מה המטרה שלו וכיצד לצמוח ממנו, אבל הפעם- בגדול. טיפול בתקיעויות בפרנסה, זוגיות, בריאות מתוך קבלת כלים לתיקון צורה מיטבית, ע"י שינוי דפוסי חשיבה והרגלים. התאמת שם לתינוק וסיוע להורים להבין את גורל הילד, כלים לגידול ילדים מאושרים וסביבה מותאמת לצרכי הילד.

ייעוץ כניסה לזוגיות, ניהול משברים, שלום בית ומגורים

תגלה מה הקארמה שלך בזוגיות, מה אתה ממגנט באופן טבעי, התאמה זוגית במערכות יחסים, ניהול משברים ויעוץ לשלום בית, חלונות שיא למציאת זיווג לרווקים/ות, פרק ב׳. כמה ילדים בגורלך? אימוץ, הפריות, תאריכים טובים לניתוח קיסרי, ייעוץ להבנת הצרכים של ילדייך מתוך מפת הלידה שלהם. עיתויים מדויקים למעברי דירה, ייעוץ והכוונה לסוג דירה ואזור, מספרי בתים, יחסי שוכר- משכיר, רכישות ומכירות.

מהו תהליך הטיפול?

שלב א'

אתה משאיר פרטים כאן באתר, אנו חוזרים אלייך לתיאום מועד נוח ושולחים אלייך שאלון למילוי עם הפרטים הנחוצים למפה הנומרולוגית

שלב ב'

אני פותחת את המפה האישית שלך, מכינה ייעוץ ממוקד, אתה בנתיים חושב על שאלות שבוערות לך ומגיע איתם מוכן לפגישה.

שלב ג'

התרגשות גדולה, הפגישה מתחילה ואנחנו צוללים לייעוץ מרגש, מדויק ומעצים. ישנה אפשרות לקבל את המפה כתובה.

איזה סוגי ייעוצים תוכלו לקבל אצלנו?

יש לך עוד שאלות?