היי מלכה! הגיע הזמן לחולל ניסים וללמוד לבצע שימוש נכון באנרגיית החיים שלך.

את הולכת הפעם לקבל מימון אנרגטי מכופל מהנשמה שלך🙂
מה שאומר שתחושי יותר התלהבות,
נמרצות ויצירתיות בשגרת היום יום שלך,
מה שיוביל אותך להרגיש יותר מתמיד
את ההשגחה העליונה מדברת איתך.

מה עלייך להכין למשימה הזו: 17 נרות שבת, גפרורים להצתה ותבנית כסופה חד פעמית. בחלק השני תצטרכי לגשת למראה. הסבר בהמשך.

מה עלייך לעשות:
1. סדרי את הנרות כמו בתמונה שיצרו את המילה ״נס״. בין ל״ג בעומר לחג השבועות יש בדיוק 17 ימים המכינים את נשמתך לאורות עליונים. הסיכוי לקבל את שנשמתך כמהה לו גבוה יותר מאי פעם, לאחר ביצוע משימה זו.

2. הדליקי את האות נ׳ והחלי לברך תחילה את משפחתך וחברייך. ביחרי 6 אנשים קרובים אליך שזקוקים לברכה הזו ואימרי בקול מה הנס שיגיע אליהם עוד הלילה. המתפלל על חברו נענה תחילה.

3. הקפידי בברכה לדבר בלשון הווה, לדמיין בדיוק את מה שאת רוצה שיקרה, זהו שילוב של תפילה עם עוצמה כי את מערבת את יכולת הברכה שלך יחד עם האינטואיציה. הקפידי בעיקר על תיאור איך הצד השני מתנהל, מגיב, ואיזו אווירה את רוצה שתהיה בהגשמה הזו, לא משנה איזו.

4. כעת, עיברי לאות ס׳ והדליקי אותה בשלמותה. האות הזו היא סגירת מעגל עם המדריך הרוחני החדש שלך. אימרי לו ברוך הבא🙂 יתכן שבשלב זה בדיוק תשמעי אישור מהיקום על כך כמו מכונית שמצפצפת, רעש שקורה, תחושה פנימית או כל תזוזה משמעותית שכדאי להיות ערה לה.

5. כשתסיימי להדליק קומי למראה הקרובה והסתכלי מהי החולצה שעל גופך. מזל טוב! זו חולצת המזל שלך🎉

6. לבשי אותה עכשיו לעוד לפחות 30 דק'. זה החלק הכי חשוב. היא תיטען באנרגית ההגשמה, ותשרת אותך נאמנה בתקופה הקרובה.

המשימה הזו תפתח לך את אנרגיית החיים שהיתה רדומה, תדליק את כח בריאת המציאות שלך, תברך את קרובייך ותזמן מדריך רוחני חדש שיתן לך בהקדם מסר מרגש להצלחה. אז מי מבצעת את ההדלקה? ואיזו חולצה דווקא היום התמגנטה?🔥 מתרגשת ממה שהמשימה הזו תביא איתה.

בהצלחה!