יקרה שלי, יש נושא בחייך שבו את מייחלת לשינוי כבר זמן רב, והוא מבקש (דורש) ממך כבר לקרות!

כעת את חכמה יותר, בוגרת יותר ומדויקת יותר, וכל שנותר לך לעשות זה להשליך את מה שמכביד על נשמתך להתקדם הלאה לשלב הבא של חייה.

במשימה זו זה אני רוצה לחשוף בפנייך את שלבי התשובה עפ"י היהדות שזמינים לכל אדם בכל מקום ובכל שעה כשהוא רוצה לתקן מעשה שלילי שעשה. במהלך החיים נפגעת וגם פגעת לא מעט הן בעצמך, הן בקרובייך והן בעולם, בין במתכוון ובין שלא במתכוון. היום המשימה שלך תהיה לעשות תשובה על מעשה אחד שיושב לך על הלב, ובא לך פשוט לשחרר אותו הלאה מהמרחב שלך ולהתמיר את האנרגיה הדחוסה לאנרגיה מרפאה ☀️

שלבי התשובה הם:

1. הכרה במעשה השלילי
2. חרטה על המעשה
3. עזיבת המעשה
4. וידוי על הנעשה
5. קבלה לעתיד
6. תיקון הנזקים

אנחנו נעבור שלב שלב, עלייך להכין את מחברת הניקוי שלך, נר דולק ורצון חזק לחיים טובים יותר.

שלב 1: עצמי עינייך, וחשבי על הדבר הכי משמעותי שעשית השנה, שמרגיש לך שהיה לא נכון. זה יכול להיות תוך כדי שיחה שפגעת בצד השני או תוך כדי מעשה שעשית שאת מתחרטת עליו, גם אם היה מפזיזות או מכעס. וזה יכול להיות גם מעשה שלילי שעשית כלפיי עצמך.

שלב 2: כתבי את המעשה שעשית. "עשיתי מעשה לא טוב והוא…" "הייתי לא בסדר כש…." פרטי פה והתוודי על כל מה שעשית עד הפרטים הקטנים. אף אחד לא יקרא זאת. רק את והבורא, והוא כבר יודע היטב מה יושב לך בלב🤍

שלב 3: כעת זה הזמן להתחרט על המעשה. רשמי על מה את מתחרטת, על אופן ההתנהגות, על המחשבה, על הכעס: "טעיתי, מצטערת, מתחרטת, מעומק הלב, לא ראיתי את כל התמונה השלמה…״ תני ליד לכתוב אינטואיטיבית. זה השלב הכי חשוב כדי לשחרר את האנרגיה שמכאיבה לנשמה. כאן תשמעי את היקום צופר לאישור.

שלב 4: קבלה לעתיד. כעת קבלי על עצמך מה את כן תעשי בעתיד "אני מחליטה שמעכשיו והלאה, כל פעם שיעמוד מולי ניסיון כזה אבחר ב…״ התעכבי כאן וחשבי אם הסיטואציה הזו חוזרת לחייך, איך את כן רוצה להגיב? השתמשי פה בשפה חיובית.

שלב 5: תיקון המעשה: החליטי לעשות מעשה טוב שיפצה ויתן את כל זכויותיו על המעשה השלילי. כל דבר שאת "לא חייבת" לזולת, וכעת מקבלת על עצמך. כמו: התנדבות, צדקה, להתקשר למבוגרים במשפחתי ולשאול אם הם צריכים עזרה מחר וכו.

כשתסיימי את כל השלבים, תוכלי באופן פתע להבחין בבשורה משמחת שמתקבלת במרחב שלך תוך פחות מיממה. עשי זאת בלב שלם והיווכחי כמה כייף כשאת יוצאת לחופשי חזרה.

מתחילה?🔥