1. לעולם דע שהפחדות לא מגיעות מבורא עולם. אם טענו בפניך כי שמך לא טוב, חלש מדי, לא בריא או דיסהרמוני, תאמר יפה תודה לממליצים ודע שדווקא הדיסהרמוניה הזו היא החוזקה הכי גדולה שלך

נשמה בוחרת את שמה לפני רידתה לעולם, ומעבירה בתקשור להורייה את שמה. גם אם השם לא מתאים לתאריך הלידה שלך, זה מה שצריך להיות וככה זה שלם. להוציא שלמות מחוסר השלמות.

התיקון במסע החיים הוא פנימי בלבד. וכל מי שאומר לך אחרת- תבדוק היטב מה כוונותיו. הקושי שלך- הוא החוזק הכי גדול שיש לך בחיים האלה!

2. לעולם שינוי שם לא יחליף את גורל הנשמה. ובנוסף לכך, השם הפרטי המולד שלך, משפיע עלייך כל חייך. כך שגם אם החלפת, לא נפטרת מהשפעותיו.

עלייך להשפיע את המיטב מהשם הקיים, להתחבר אות אות ולצינורות השפע שלה, ולעשות עבודה פנימית עמוקה לשחרור חסמים.

איך הקושי הוא בעצם החוזק? עלייך להבין כי הטיהור והתיקון שאתה עושה דרך הכוח שטמון באותיות השם שלך, מקנה לך את התכלית שבאת להשיג בגלגול זה.

בסופו של דבר התכלית של כולנו זה ללמוד להיות אהבה. זה כל מה שבאנו לעשות כאן.

3. מתי כן נבצע שינוי או החלפת שם:

-כשאדם נקרא על שם נפטר שהלך לעולמו בטרם עת/ מטרגדיה/ מלחמה/ תאונה.

-כשלאדם נלקחה זכות הבחירה- מחלת נפש, חוסר יכולת לתפקד פיזית ושכלית כראוי.

-כשאדם מרגיש שאינו אוהב כלל את שמו, ולא מתחבר אליו בשום צורה.

כלל ברזל: אם עלה רצון לשינוי השם- כתוב קודם כל מהי מטרת השינוי.

4. בורא עולם לא בורא דברים מקולקלים ובטח שלא הרוסים לפני שאתה רץ להחליף שם בדוק היטב את דפוסי החשיבה וההתנהגות שלך. גם אם תחליף את שמך אבל מעשיך יהיו שליליים (קודם כל כלפי עצמך) המציאות שלך תגיב בהתאם.

5. שינוי תפיסה, הורדת היאבקות עם המציאות, הצמדות ליעוד שלך ולמתנות שבורכת בהם, יכולים להוציא ממך 200% טוב יותר מאשר להחליף את שמך בתעודת הזהות ולצפות שמשהו ישתנה בחייך.

לסיכום: המעשים שלך הם הקובעים מי אתה.

נולדת כבר עם כל הכלים הנכונים לך, כל שנותר לך זה להדליק את השלטר

מהיום במקום לחפש שהמזל יאיר לך פנים, האר פנייך למזל.