fbpx

ביום הראשון לבריאת העולם נברא האור "וַיֹּאמֶר אֱלֹקים יְהִי אוֹר וַיְהִי אוֹר" 🌞 ועל כן יסמל לנו אדם שבורך ביכולת בריאת מציאות חזקה מאין שיעור.

אתה יוצר יש מאין, פורץ דרך, מנהיג ומוביל. יש לך שאיפה גבוהה לעצמאות ולדומיננטיות ואפילו את בגדייך תבחר בצורה שתבטא את הייחודיות הגדולה שלך.

שמש בגימטריה שווה ל-1.

השמש שולחת אור ועוצמה רבה מעצם היותה בלבד ואינה מקבלת אור משום כוכב אחר, ולכן בהקבלה מדויקת בורכת במקוריות, כריזמה ויוזמה.

התפקיד שלך כאן הוא להעצים, להוביל אחרים ולגרום להם להתקדמות ניכרת בחייהם 👑
אתה הקואוצ׳ר החזק מבין כל המספרים, וזאת מפני שניחנת ביכולת לקום על רגליך מכל תקופה מאתגרת, ובכל רגע נתון להמציא את עצמך מחדש.

על כן, למען שתגשים את עצמך ותגיע לשיא הפוטנציאל, הגורל מערים עלייך אתגרים כבדים, בתוך מערכות יחסים קרובות, המשמשות כמבחן תדר.

המבחן הזה תמיד יבדוק את רמת האמון שלך בעצמך!

ברגע שהוא מגיע יש לך 2 אופציות:

  1. באם לא עברת את המבחן ונפלת לרגשות של חוסר אמון וביטחון- תיצור לעצמך רגשות של חשדנות, פגיעות ורגישות יתר, אשר יובילו לסגירות וחוסר יכולת לבטא את עצמך. המבחן יחזור על עצמו, יתחזק ויתעצם ובכל פעם ילבש דמות אחרת למולך. במקרה כזה תאופיין בעצלות מנטלית, רצון לבדידות והתפרצויות זעם (הרי התדר של הפריצה חייב לבוא לידי ביטוי איכשהו 😉 ). אל דאגה! בכל רגע בחיים ישנה האופציה להדליק את "השלטר" ולהתחיל לקבל מהאור המופלא שבך! 🙂

  2. באם צלחת את המבחן וחיזקת את האמונה בעצמך ובדרך- תסגל לעצמך עוצמה חזקה של שאפתנות, מקוריות, יזמות ויכולת על לשליטה והערכה רבה התוביל אותך לעמדת מפתח.
    אתה תכבוש שיאים חדשים, שאפילו עוד אין להם שם בעולמנו.

מבחינה בריאותית – צד שמאל אצלך רגיש.

טיפ חשוב: למד מהי סליחה 🙏 כיצד היא באה לידי ביטוי בגופך ובהרפייה, בשחרור ובזרימה.

דמות האב דומיננטית מאוד בחייך והיכולת שלך לשגשג פיננסית קשורה ישירות ליכולת שלך לסלוח לאביך ולהשתמש בביקורתיות שבו למען פיתוח עצמאות משלך💪🏻

הגדולה שלך נמצאת כאשר אתה מגדיל אחרים, מנהיג אותם ומביא את כולם לידי – אחדות.

אתה דורש מהסביבה מחויבות גבוהה, גם מעצמך וגם מהקולגות והעובדים. יש לך המון קסם אישי, שנון ורוצה להצטיין ולהצטייר כמקורי וכבעל חשיבות. עליך להרחיב את אופקיך ולתור אחר הזדמנויות חדשות תמיד.

טיפ חשוב: כל 10 שנים יש לך פריצת דרך משמעותית.
זכור זאת🔝

הטיפ הכי טוב שלי אלייך הוא לשבת 10 דקות בשמש עם מחברת ריקה ולהוריד לשם את כל המחשבות שלך.
אנרגית השמש+ ספייס+ כתיבת תובנות = מקדמות אותך.

האתגר המלווה אותך הוא ההיגיון הגדול שמונע ממך "לזרום" ומוביל אותך לביקורתיות יתר.

עליך ברגעים אלו לשחרר ליקום מטרה שאותה אתה רוצה להשיג למען הנפש שלך – ולהתחבר לרגשותייך!

השתמש ביכולות המופלאות שלך המסמלות אקטיביות, נחישות וכח רצון בלתי ניתן לעצירה.

שים לב שהחלטת בגלגול זה להשיג הכל בכוחות עצמך, לכן ב-10 אצבעותייך מצויה ההצלחה שלך; הן כלכלית, זוגית, רגשית וחברתית.

לסיכום: אפשר לסמוך עלייך בעיניים עצומות, אתה המשענת, האבא, הממלכה והשלווה ליתר המספרים ונחשב לבעל חותם רב ביקום. בנה קשרי אמון, שתף פעולה מתוך רצון כנה להתפתחות ופחות מתוך רצון לנהל את חייהם של אחרים.

והכי חשוב – הראה לעולם מהו אומץ אמיתי – אתה אחד ויחיד 👑

עיסוקים מתאימים:

תפקידי פיקוד, יזמות, עסק עצמאי, לוגיסטיקה, אדמיניסטרציה ואיסוף נתונים, ניהול על כל גווניו, המצאות, עמדת מפתח, בכיר, קואוצ׳ינג.