ביום הראשון לבריאת העולם נברא האור "וַיֹּאמֶר אֱלֹקים יְהִי אוֹר וַיְהִי אוֹר"🌞ועל כן יסמל לנו אדם שבורך ביכולת בריאת מציאות הכי חזקה שיש מכל המספרים.

אתה יוצר יש מאין, פורץ דרך, מנהיג ומוביל, יש לך שאיפה גבוהה לעצמאות ולדומיננטיות ואפילו את בגדייך תבחר בצורה שתבטא את הייחודיות הגדולה שלך.

שמש בגימטריה שווה ל-1.

השמש שולחת אור ועוצמה רבה מעצם היותה בלבד ואינה מקבלת אור משום כוכב אחר, ולכן בהקבלה מדויקת בורכת במקוריות, כריזמה ויוזמה ועלייך לתת מעוצמתך הגבוהה לזולת ולהוביל אותו ביד רמה.

ניחנת ביכולת לקום על רגליך מכל תקופה מאתגרת ובכל רגע להמציא את עצמך מחדש.

על כן, למען שתגשים את עצמך ותגיע לשיא הפוטנציאל, הגורל מערים עלייך אתגרים כבדים, בתוך מערכות יחסים קרובות, המשמשות כמבחן תדר.

המבחן הזה תמיד יבדוק את רמת האמון שלך בעצמך!

ברגע שהוא מגיע יש לך 2 אופציות:

  1. באם לא עברת את המבחן ונפלת לרגשות של חוסר אמון וביטחון- תיצור לעצמך רגשות של חשדנות, פגיעות ורגישות יתר, אשר יובילו לסגירות וחוסר יכולת לבטא את עצמך. המבחן יחזור על עצמו, יתחזק ויתעצם ובכל פעם ילבש דמות אחרת למולך. במקרה כזה תאופיין בעצלות מנטלית, רצון לבדידות והתפרצויות זעם (הרי התדר של הפריצה חייב לבוא לידי ביטוי איכשהו 😉). אל דאגה! בכל רגע בחיים ישנה האופציה להדליק את "השלטר" ולהתחיל לקבל מהאור המופלא שבך! 🙂

  2. באם צלחת את המבחן וחיזקת את האמונה בעצמך ובדרך- תסגל לעצמך עוצמה חזקה של שאפתנות, מקוריות, יזמות ויכולת על לשליטה והערכה רבה התוביל אותך לעמדת מפתח. אתה תכבוש שיאים חדשים, שאפילו עוד אין להם שם בעולמנו.

 
 

התיקון השלם שלך יגיע כאשר תלמד לחיות בשלום עם האגו מפני שהוא המנהל הגדול של דפוסי החשיבה והפרשנות שלך. כשמטרה זו תושג, תוכל להיווכח בקסם מופלא שיעלים את כאבי הראש, הגב והעצמות. מבחינה בריאותית – צד שמאל אצלך רגיש.

טיפ חשוב: למד מהי סליחה🙏

כיצד היא באה לידי ביטוי בגופך ובהרפייה, בשחרור ובזרימה.

הגדולה שלך נמצאת כאשר אתה מגדיל אחרים, מנהיג אותם ומביא את כולם לידי- אחדות.

האתגר המלווה אותך הוא ההיגיון הגדול שמונע ממך "לזרום" ומוביל אותך לביקורתיות יתר.

עליך ברגעים אלו לשחרר ליקום מטרה שאותה אתה רוצה להשיג למען הנפש שלך- ולהתחבר לרגשותייך!

השתמש ביכולות המופלאות שלך המסמלות אקטיביות, נחישות וכח רצון בלתי ניתן לעצירה.

שים לב שהחלטת בגלגול זה להשיג הכל בכוחות עצמך, לכן ב10 אצבעותייך מצוייה ההצלחה שלך הן כלכלית, זוגית, רגשית וחברתית.

אתה דורש מהסביבה מחויבות גבוהה, גם מעצמך וגם מהקולגות והעובדים.

יש לך המון קסם אישי, שנון ורוצה להצטיין ולהצטייר כמקורי וכבעל חשיבות.

עליך להרחיב את אופקיך ולתור אחר הזדמנויות חדשות תמיד.

טיפ חשוב: כל 10 שנים יש לך פריצת דרך משמעותית. זכור זאת🔝

לסיכום: אפשר לסמוך עלייך בעיניים עצומות, אתה המשענת, האבא, הממלכה והשלווה ליתר המספרים ונחשב לבעל חותם רב ביקום. בנה קשרי אמון, שתף פעולה מתוך רצון כנה להתפתחות ופחות מתוך רצון לנהל את חייהם של אחרים.

והכי חשוב- הראה לעולם מהו אומץ אמיתי- אתה אחד ויחיד 🙂

עיסוקים מתאימים: פיקוד, יזמות, עסק עצמאי, לוגיסטיקה, אדמיניסטרציה ואיסוף נתונים, ניהול על כל גווניו, המצאות, עמדת מפתח, בכיר.