אחרי תדר 1 – החזק, ההגיוני והאינדיבידואלי, מגיע התדר המופלא 2 המסמל הפרייה, נשיות, רכות ואינטואיציות פנימיות בלתי רגילות. השיעור המרכזי שלך סובב בעיקר סביב יצירת שיתופי פעולה מתוך אהבה עצמית, והוקעת התלות הרגשית שאתה תולה באחר.

המניע הבסיסי לחייך מגיע מתוך רגש אימפולסיבי הנשלט על ידי הירח🌝 ועל כן השלם עם כך כי מצב רוחך משתנה תכופות, כפי שצורת הירח משתנה בכל לילה. בורכת בחשיבה אינטואיטיבית רגשית גבוהה, תוך יכולת לזיהוי פרטים קטנים ויחד עם זאת הבנה כוללנית ורחבה.

רגישות היתר שלך היא כלל אינה חולשה! אלא החוזקה הכי מקדמת שלך.

בזכות הרגישות הזו אתה מסוגל להכיל מצבים סבוכים, לבטא אמפטיה ולייעץ ביד רמה.

אתה נע מתוך אינטואיציה גבוהה וטוב לב שלא נגמר. באם אינך מחובר לצד הרגשי והרוחני, תחווה עוצמות גבוהות של תסכול, אנוכיות, ילדותיות וחולשה.

מאוד רומנטי ונקשר לכל הנוגע בילדים, כאשר מטרת העל שלך היא לרקוד את החיים עם שותף מתאים🙏 יש לך קשר לא מאוזן עם אמא ובכלל עם דמויות נקביות בחייך לטוב/לרע, דבר היוצר פאסיביות וספיגה שמניבים לך חוזקה אחת עצומה- היכולת לטפל באחר ולהיות יועץ אולטימטיבי💪🏻

אתה יכול להגיע לאיזון ולחשיבה שקולה ואף דיפלומטית, באם תשכיל לקחת את המתנה המולדת שלך שהיא היכולת לראות את השמיים וגם את הארץ ולפעול למען תיווך, גישור ופתירת מצבים רגישים בסביבתך. כל העשייה שלך היא לשם עזרה לזולת.

ניחנת ביכולת אדירה לנתינה, פינוק, תמיכה ואהבה. יחד עם זאת, עליך להיזהר מאוד מדאגות חסרות שחר, אכזבות, חסימות אנרגטיות ותסכולים אשר משפיעות קשר ישיר על מערכת העצבים והמערכת הגניקולוגית שלך.

באם אין לך עניין ביום יום אתה הופך עצל, שטחי וחסר סבלנות. כל אלו גורמים לך לביקורת יתר! על כן השקע בלדמיין ולזרוע צבע בחיי השגרה שלך.

החשש הגדול שלך הוא מהלא נודע, מהלא קיים. המון פעמים מזמן לעצמך סיטואציות בהם עלייך להתמודד עם דרמות ותחושות קשות. דרמה קווין- נכתב עלייך👑

התיקון הגדול שלך הוא בתוך מערכות יחסים, לכן לרוב תמגנט מערכות יחסים זוגיות ועסקיות מאתגרות ומגוונות במטרה למצוא את העמוד השדרה הפנימי ולהחליף את התלותיות והפאסיביות- ביוזמה יצירתית ומחשבתית.

אתה דורש המון אהדה, פרגון והכתרה לאני שלך. בצורה הזו יש לך יכולת לראות את החיובי, ולמוסס את הביקורתיות והדאגה המוגזמת.

כשאתה מקבל אהבה – אתה מחזיר בכפול ומכופל למי שמולך, מכל הלב העצום שלך. לא נולדת לעבודה קשה, אלא למגנוט בקלילות ובפשטות מתוך מציאת האיזון והשלווה שבך.

עליך להשמר מהסתפקות במועט ובצנע, מפני שבורכת במזל רב ובשפע שרוצה לרדת ולהתממש דרכך לכל הסביבה📣

לסיכום: תדר מוכשר מאוד, עשיר ברגשות, נעים לסביבה, יועץ בחסד. יכולת הבנת הזולת בעוצמה גבוהה ואוזן קשבת לכל המבקש. מתנהל מתוך ריגוש ומהווה בית חם ואוהב לסביבה ולמשפחתו. השפע על זולתך באהבה ובחמלה- ובכך תמגנט שפע כלכלי, אישי, רגשי, רוחני ואנרגטי לחייך, בכל רגע ובהמון הצלחה🥇

עיסוקים מתאימים: ייעוץ על כל גווניו, עבודה סוציאלית, הרמוניה, דיפלומטיה, פסיכולוג, נפש האדם, גישור, אימון, רפואה אלטרנטיבית, טיפול, מקצועות עם אוריינטציה נשית-גננת, מורה, מוסיקה ויופי.