אחרי ה7 הנסתר והעמוק, מגיע ה8 שמסמל עליונות מעל הטבע 🙌 ועל כן יסמל אדם כריזמטי, שאפתן ובעל יכולות מוגברות. אם תהפוך את הספרה 8 על צידה, תקבל את סמל את האינסוף, הנצח. בורכת בזיכרון מצויין ויכולת לעבוד בצורה סיזיפית, מתוך נחישות, תחרותיות, עוצמה וכח בלתי יתואר.

אתה נקרא מלך הביצוע, שכל אחד חולם להיות עם שליש מכוחותייך, כבר מילדות ניתן היה לזהות אצלך אינטליגנציה גבוהה וחשיבה בוגרת של החיים.

אתה חזק מאוד מבחינה פיזית ועלייך להימצא בתנועה מתמדת, על מנת לחוות איזון הגוף והנפש. נוכל למצוא ספורטאים ורקדנים רבים עם תדר 8. באם לא תהיה בתנועה ובאיזון תחווה רגשות חזקים של כוחניות, שליטה ואנוכיות, אשר יכולים להוביל אותך למצבי קיצון של קריסה רגשית ופיזית שעלולים לגרום לך למשוך מלחמות, דרמטיות, ירידות חזקות ואכזבות.

אתה יועץ מעולה ובעל כושר ניהול וארגון טבעי, מבין עניין ומעניק תחושת בטחון לנשענים עלייך. נשלט על ידי כוכב שבתאי שמבטא את סמל הגורל. כוכב שבתאי שותל בחייך אתגרים רבים על מנת לחשל אותך ועל כן עליך להצמד לחוקים, להזהר מללכת ראש בראש עם דמויות סמכות/ מוסדות סמכות כמו משטרה, צבא, גופי ממשלה ועוד.

התיקון השלם שלך יגיע כאשר תשב להבין עם עצמך מהי "הצלחה עבורך". לעיתים אתה מתנהל מתוך פחד מתמיד מכישלון ולכן עבודת האיזון בין הרוח לחומר הכרחית, בכדי לחוש את השלווה ואת הרגשת הסיפוק והכבוד, שאתה כל כך זקוק לה.

מבחוץ יכולים לתפוס אותך כ"סנוב" אך ההפך הוא הנכון מבפנים אתה רגיש וחם מזג, אתה יכול לעסוק ב-ה-כ-ל וזהו גם העקב אכילס שלך.

אתה רוב הפעמים מתפזר ותופס מרובה כמו תמנון ששולח זרועותיו לכל עבר.

טיפ חשוב : עלייך להיצמד למטרות ולנהל רישום מדויק על מנת להגיע לתוצאות רצויות🏆 סוד ההצלחה שלך הוא פוקוס וחדות.

נמצא אותך עוסק בדרך כלל בכל הקשור לניהול, כספים, גופים ציבוריים ועסקים בכללותם. ניחנת ביצריות חזקה אשר מניעה את עולמך הפנימי ויוצאת ממך בפעולות אינטנסיביות.

אתה אוהב להציב יעדים ולכבוש אותם מתוך שאפתנות טהורה. בנוסף, אתה מסוגל להרים פרויקטים גדולים ולהגיע לעמדה של כבוד והערכה מעצם העשייה המבורכת שלך.

ביקורת יכולה להפיל אותך רגשית, עד כדי כך שאתה יכול להגיע למצב של ניתוק קשרים בעקבותיה. לאביך ולגברים בחייך יש השפעה דומיננטית על בחירת נושא הלימודים והקריירה שלך.

הערכתך העצמית נקבעת לפי תשוקתך למקצוע שלך ואופן ההתקדמות שלך בתחום עיסוקך. אתה אחראי ומסור, נאמן לעבודתך וזקוק לאתגר מתמיד עם אופק למעמד סמכות ולקידום.

לסיכום: עלייך לשים מטרות מדויקות, להתפקס ולהישמר מהתפזרות והתפשרות יתר, לוותר על מצבים דרמטיים, לפרוץ את המעגליות האינסופית מבין הפחד מכישלון להצלחה על ידי איזון החומר והרוח- ובכך תזמן לחייך קלילות וחוסר מאמץ ותמגנט בפשטות כל אשר תחפוץ בו.

השתמש בכח הפנימי ובסמכות הגבוהה שלך למען טובתך וטובת הזולת, תרום מזמנך ומכספך🥇 זה סעיף חשוב מאוד עבורך👆 אתה מגנט לשפע אינסופי, ברגע שאתה מאוזן בין חומר לרוח אתה מצליח גם לשכפל הצלחות באופן מטאורי! ובעצם, אתה אלוף עולם מעצם היותך.

עיסוקים מתאימים: ניהול, ארגון, עמדות מפתח, עסק עצמאי, אבטחה, כסף-השקעות, בנקאות, יזמות, ביטוח, שמאות, פיקוד וצבא, חוק, בתי חולים, משטרה, בית סוהר, חקירות, משפטים, שפות, מיסטיקה,

נטייה להצליח בכל תחום שיבחר כל עוד יש עמדת השפעה וסמכותיות ניהולית.